magnes metalowy z wizerunkiemdrzewa życia z dębna podhalańskiego

Metalowy Magnes Pamiątkowy – Drzewo Życia, Dębno na Podhalu

Informacje o projekcie

Wykończenie: wykończenie
Klient: Klient

O projekcie

Pamiątka z Serca Podhala

Ten unikalny magnes metalowy to miniaturowe dzieło sztuki, będące interpretacją jednego z najcenniejszych zabytków sztuki sakralnej w Polsce. Magnes przedstawia on słynną Grupę Ukrzyżowania, czyli gotycki krucyfiks z ok. 1380 roku, nazywany „Drzewem Życia”, który znajduje się na belce tęczowej w drewnianym kościele św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim. Świątynia ta od 2003 roku widnieje na prestiżowej Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Precyzja Wykonania i Unikalny Detal

Jako polski producent MITFORM dbamy o to, aby każda pamiątka charakteryzowała się najwyższą precyzją wykonania. Magnes zachwyca głębokim, wyraźnym reliefem:
W centrum: Ukrzyżowany Chrystus na charakterystycznym krzyżu, którego forma nawiązuje do pnia i gałęzi drzewa (symbol życia i odkupienia), zwieńczony u góry i po bokach stylizowanymi medalionami.
Po bokach: Postacie Matki Boskiej oraz św. Jana Ewangelisty pogrążone w modlitwie.
U dołu: Wyraźny, wypukły napis „DĘBNO NA PODHALU”, wkomponowany w subtelny motyw liściasty.

Najwyższa Jakość od Polskiego Producenta

Magnes został w całości zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce. Odlew z solidnego metalu został poddany procesowi galwanizacji, uzyskując szlachetne wykończenie w kolorze starego złota.

Specyfikacja Techniczna :

Produkt: Metalowy magnes pamiątkowy / dewocjonalia
Motyw: Drzewo Życia / Kościół UNESCO Dębno Podhalańskie
Producent: MITFORM (100% polska produkcja)
Materiał: Wysokiej jakości stop metali (kolor antyczny mosiądz)
Mocowanie: Silny magnes na rewersie
Wymiary: ok. 7 x 3 cm
Zastosowanie: Magnes na lodówkę, pamiątka turystyczna z Podhala, upominek religijny, kolekcjonerski magnes metalowy.

Masz pomysł na podobny projekt?

Projektujemy i wykonujemy metalowe breloki, magnesy oraz pamiątki na indywidualne zamówienie.

Przewijanie do góry